Ціни на пшеницю можуть вирости через затримку збирання в США та Канаді

2019-09-23 12:07:39
Ціни на пшеницю можуть вирости через затримку збирання в США та Канаді

Надмірні опади на Північних рівнинах США та в канадських преріях затримують збирання пшениці та можуть погіршити якість зерна.

 

В Канаді пізня сівба та недостатня кількість тепла уповільнила дозрівання пшениці та відтермінувала початок збирання. Проте рясні опади у вересні затримали збиральні роботи та призвели до того, що в окремих регіонах почалося пророщування зерна пшениці у колосі.

 

Частка твердої ярої червоної пшениці, яку вирощують на півночі США та використовують для виробництва борошна для рогаликів, піци та змішування з іншими сортами борошна, складає 20-30% від загального виробництва пшениці в США.

 

На 15 вересня у США обмолочені 76% площ ярої пшениці в порівнянні з 93% на цю дату в середньому за 5 років. Минулого тижня у Північній Дакоті та Монтані пройшли сильні опади, а на цьому тижні прогнозуються ще потужніші дощі.

 

В Канаді пшеницю збирають повільніше, ніж у США, і станом на 16 вересня у Саскачевані обмолотили лише 13% площ з ярою пшеницею. Загалом у цій провінції врожай зібраний на 23% площ в порівнянні з 50% в середньому за 5 років. В Манітобі зібрали 71% ярої пшениці в порівнянні з 91% в середньому за 3 роки. В Альберті зібрано лише 15% ярої пшениці та 18% всіх зернових та олійних культур в порівнянні з 31% в середньому за 5 років.

 

В Канаді цього тижня очікують зниження температури з приморозками до -2 -3 градусів, що також може пошкодити посіви. Зменшення опадів дозволить прискорити збирання врожаю.

 

Трейдери вже знизили прогнози виробництва ярої високоякісної пшениці та дурум, що призвело до збільшення різниці в цінах між м’якими та твердими сортами.

Коментарі відвідувачів (0):