Ціни на кукурудзу продовжують падіння

2018-06-21 12:21:37
Ціни на кукурудзу продовжують падіння

Сприятливі опади в «кукурудзяному поясі» США та напружені торговельні відносини з покупцями тиснуть на ринок американської кукурудзи.

 

Відповіддю на запроваджені Трампом мита на сталь та алюміній стало введення Євросоюзом 25%-го імпортного мита на американську кукурудзу та підняття Китаєм мита на американський етанол з 45% до 70% після попередньо запровадженого 25% мита на американську сою, сорго та пшеницю.

 

Частка етанолу з США в загальному імпорті етанолу до КНР складає 85,8%, тому збільшення мита може практично зупинити експорт американського етанолу, виробництво якого наразі зростає та за останній тиждень сягнуло 1,064 млн барелів/добу, що дозволить вийти на прогнозований USDA обсяг переробки 141,6 млн т кукурудзи за рік або 38% від загального виробництва. 

 

Липневі ф’ючерси на кукурудзу, що з початку тижня опустилися до 135 $/т, вчора відскочили до 140 $/т. Обіцяні на наступний тиждень опади завдяки покращенню стану посівів та збільшенню прогнозу врожаю тиснуть на ціни поставок грудня та березня 2019 року.

 

Зниження цін на кукурудзу сприяє активізації попиту. У вівторок південнокорейські переробники купили ще 140 тис т американської кукурудзи за ціною 208$/т CFR. Разом з придбаними на минулому тижні понад 1 млн т кукурудзи загальний обсяг закупленої в червні зернової сягнув 1,5 млн т.

 

Через низький попит ціни на українську кукурудзу старого врожаю опустилися до 173-175 $/т СРТ-порт для липневих поставок, а слідом за світовими ринками ціни на кукурудзу нового врожаю опустилися до 165-167 $/т для поставок в жовтні.

Коментарі відвідувачів (0):