Ціни на кукурудзу очікують нових чинників підтримки

2019-07-18 12:10:49
Ціни на кукурудзу очікують нових чинників підтримки

Поки трейдери не визначилися з остаточними показниками площ сівби кукурудзи в США, вони скептично відносяться до липневої оцінки USDA на рівні 91,7 млн акрів та сподіваються на суттєве коригування в серпневому звіті. Прогнозована на наступному тижні спека в кукурудзяному поясі США може несприятливо вплинути на посіви, які знаходяться у фазі запилення, та посилити стрес рослин, особливо засіяних у пізніші терміни.

 

Зниження нафтових котирувань та відсутність обіцяної активної торгівлі з Китаєм тиснуть на ціни на кукурудзу. Грудневі ф’ючерси з початку тижня впали на 9 $/т до 172,98 $/т.

 

Надходження нового врожаю опускає ціни на пшеницю та фуражне зерно. Південнокорейські переробники активно купують фуражну пшеницю по 215-218 $/т CFR, що обмежує зростання цін на кукурудзу, які вже перевищили 220 $/т CFR.

 

Завдяки стабільним преміям за кукурудзу в Бразилії, Аргентина знову заявила про себе, як про головного постачальника кукурудзи на світові ринки, оскільки тут премії впали через відновлення відвантажень до основних експортних центрів та рясний врожай. Проте більш повільне збирання зернової в Аргентині уповільнює експорт, що викликає зростання спотових цін.

 

Бразилія та Аргентина активізують експорт кукурудзи й найближчими місяцями будуть її основними світовими постачальниками. Збільшення пропозицій південноамериканської кукурудзи знижує конкурентоспроможність американського зерна та тисне на його ціни.

 

В Україні ціни на кукурудзу нового врожаю залишаються на рівні 173-175 $/т для поставок в листопаді й грудні, навіть попри покращення погодних умов для посівів. Ціни підтримує зниження прогнозу виробництва пшениці в країні та зростання цін на фуражну пшеницю, які обмежували подорожчання кукурудзи.

Коментарі відвідувачів (0):