Ціни на кукурудзу можуть вирости внаслідок зниження виробництва в Китаї

2019-07-10 12:23:00
Ціни на кукурудзу можуть вирости внаслідок зниження виробництва в Китаї

Напередодні виходу звіту USDA вересневі ф’ючерси на кукурудзу в Чикаго вчора опустилися на 1% до 168,5 $/т, грудневі – до 170,3 $/т.

 

Тепла та суха погода в США покращила стан посівів та знизила ціни на кукурудзу та пшеницю навіть попри новини про відновлення торговельних переговорів між США та Китаєм та зменшення прогнозу виробництва кукурудзи в КНР.

 

Кількість посівів кукурудзи в США, які знаходяться в доброму або відмінному стані, за тиждень збільшилася на 1% до 57% в порівнянні з 75% в середньому за 5 років. Новий прогноз виробництва кукурудзи від USDA дозволить трейдерам скоригувати торговельні стратегії.

 

Експерти оцінюють врожай кукурудзи в США на рівні 343 млн т в порівнянні з червневим прогнозом USDA 347,5 млн т та минулорічним показником 366,3 млн т.

 

За прогнозом китайського представництва USDA, виробництво кукурудзи в Китаї у 2019/20 МР зменшиться в порівнянні з червневою оцінкою на 9% до найнижчого з 2012/13 МР року рівня – 230 млн т внаслідок навали шкідників та державної політики скорочення посівних площ. Збиральні площі під кукурудзою прогнозуються в межах 40 млн га, що на 1 млн га менше, ніж очікувалося в червні.

 

Внаслідок скорочення поголів’я свиней експерти зменшили прогноз споживання кукурудзи в КНР на 7% до 259 млн т та імпорту – на 1 млн т до 6 млн т.

 

В балансах USDA прогнози по Китаю показуються окремо від світових, оскільки закриті дані по перехідних залишках та виробництву не дозволяють зробити об’єктивні оцінки.

 

Індія планує незабаром придбати щонайменше 500 тис т кукурудзи, оскільки змінений урядом код зернової при імпорті дозволить знизити мито з 60% до 15% та збільшити пропозицію кукурудзи на внутрішньому ринку, де ціни виросли через дефіцит зерна.

 

В Україні опади та зниження температури сприяють розвитку посівів кукурудзи, тому окремі аналітики збільшили оцінку врожаю до 36 млн т в порівнянні з червневим прогнозом USDA 33 млн т, через що ціни для поставок в жовтні-листопаді опустилися до 170-172 $/т.

Коментарі відвідувачів (0):