Ціни на ф’ючерси кукурудзи в США знизились через низькі продажі

2018-10-26 12:11:18
Ціни на ф’ючерси кукурудзи в США знизились через низькі продажі

Вчорашнє невелике зростання біржових цін на індекси та акції, а також незначне подорожчання нафти не змогли підтримати ціни на кукурудзу, які утрималися від суттєвого падіння в середу, коли соєвий комплекс обвалився на 2,5-3,5%, проте вчора знизились під тиском даних про мінімальні рівні продаж на минулому тижні.

 

Грудневі ф’ючерси на кукурудзу в Чикаго вчора впали на 2,4%, але до кінця торгової сесії відновились до 142,6 $/т за підтримки зростання фондових індексів. За минулий тиждень обсяг продажів американської кукурудзи на експорт знизився на 8,6% до 349,5 тис т. Продажів було більше, але розчарування принесло скасування контрактів на поставку 164,5 тис т до Південної Кореї та В’єтнаму.

 

Зростання добових обсягів виробництва етанолу з кукурудзи в порівнянні з минулим тижнем на 1,2% до 1,024 млн барелів стало підтримкою цін на кукурудзу.  

 

Невеликі опади на цьому тижні продовжують стримувати збирання кукурудзи в США, але трейдери враховують прогноз затяжних опадів в кукурудзяному поясі на наступному тижні, які можуть призупинити збирання та підвищити ризики зменшення врожайності та якості кукурудзи.

 

В Україні на цьому тижні пройшли невеликі опади, які уповільнили збирання кукурудзи. Проте вже з понеділка в Україну щонайменше на 7-8 днів повертається суха та тепла погода, яка буде сприяти завершенню збирання кукурудзи.

 

Експорт кукурудзи з початку цього сезону перевищив 2,5 млн т в порівнянні з 2,2 млн т на аналогічну дату минулого року.

 

Падіння закупівельних цін на кукурудзу уповільнилося, а зростання курсу долара відносно гривні на міжбанку дещо укріпило гривневі закупівельні ціни.    

 

Міжнародна Рада по Зерну (IGC) збільшила прогноз світового врожаю зерна на 9 млн т, але при цьому прогноз виробництва кукурудзи залишила на попередньому рівні 1,074 млрд т.

Коментарі відвідувачів (0):