Ціна нафти впала до двомісячного мінімуму

2016-07-11 15:40:09
Ціна нафти впала до двомісячного мінімуму

Вартість бареля нафти марки Brent вперше з 11 травня поточного року опустилася нижче позначки 46 доларів, втративши на торгах на біржі ICE майже 2%.

 

Після оприлюднення повідомлень про те, що запаси в США скорочуються не так швидко, як очікувалося, світові ціни на нафту продовжили своє падіння. На біржі ICE протягом торгів ціна бареля нафти Brent вперше за два иісяці опустилася нижче рівня 46 доларів.

 

Відмічається, що на мінімумі ціна Brent знижувалась в понеділок на ICE до позначки 45,91 долара, що на 1,82 % нижче рівня закриття попередніх торгів. Перед цим дешевше 46 доларів барель Brent торгувався 11 травня 2016 року, коли торги розпочалися з нафтових котирувань у 45,59 доларів.

 

Котирування нафтових ф’ючерсів залишаються під тиском інформації про зростання в США чисельності діючих нафтових бурових установок до тримісячного максимуму.

 

Зменшення цін на сиру нафту посилить тиск на котирування сої, ріпаку та кукурудзи, та може спровокувати їх падіння до рівня, нижчого за той, що спостерігався у минулому році.

Коментарі відвідувачів (0):