Ціна на сою отримала ще один фактор стримання

2017-08-08 12:17:41
Ціна на сою отримала ще один фактор стримання

Протягом останніх кількох тижнів китайські імпортери змушені були перепродати близько 500 тис т соєвих бобів через значну кількість не розвантажених суден з імпортованою соєю в портах країни. Причиною цього стало істотне зниження маржі переробників та відмова приймати товар за раніше підписаними контрактами.

 

Походження, а також нові пункти призначення зазначених партій соєвих бобів поки не уточнюються.

 

Нагадаємо, що 3 роки тому в Китаї вже виникала подібна ситуація, обумовлена масовими дефолтами за укладеними контрактами, через що трейдери також були змушені перепродавати олійну задля уникнення фінансових втрат.

 

Покращення стану посівів сої заспокоїло трейдерів, але в очікуванні даних звіту USDA про зменшення виробництва сої в США вони намагаються заробити на спекулятивних операціях.

 

Вчора ф'ючерси на соєві боби за листопад виросли на 0,8% до 359 $/т. Оптимізму трейдерам добавили хороші темпи експорту сої з США, який минулого тижня склав 685,7 тис т при очікуваннях трейдерів 550 тис т. Проте інформація про перепродаж китайськими імпортерами 520 тис т сої через великі портові запаси не дозволила цінам рости далі.

Пропозиції сої на біржі

Коментарі відвідувачів (0):