Суха та тепла погода сприяє збиранню врожаю в північній півкулі

2018-10-22 12:05:20
Суха та тепла погода сприяє збиранню врожаю в північній півкулі

Ринки кукурудзи та сої знаходяться в очікуванні підсумків збирання врожаю в США та інших країнах-виробниках.

 

Погода в цьому сезоні тішить виробників сої, кукурудзи та соняшника достатньою кількістю опадів, що викликало підвищення врожайності, а також сухою та теплою осінню, яка дозволяє збирати рекордний врожай з мінімальними втратами та витратами на сушку.

 

В США в "кукурудзяному поясі" встановилась суха та тепла погода, яка триватиме ще щонайменше 10 днів та дозволить наростити темпи збирання, особливо на Середньому Заході.  

 

Південні рівнини також страждають без опадів, але прохолодна погода стримує втрату вологи в ґрунті на посівах озимої пшениці.

 

На Північних рівнинах також встановилась суха й тепла погода, що буде сприяти збирання врожаю.

 

У районі Дельти збиральні роботи затримуються внаслідок тривалих опадів, які можуть призвести до зменшення врожайності. Прогноз опадів зберігається і на наступний тиждень.

 

У південно-східній частині США до кінця тижня пройдуть невеликі опади, які дозволять відновити збирання в районах, де пройшов ураган Майкл та пошкодив частину посівів.

 

У канадських преріях також встановилась суха та відносно тепла погода, що сприяє збиранню врожаю.

 

В Україні та Росії на протязі жовтня була суха та дуже тепла погода, яка дозволила аграріям наростити темпи збирання врожаю соняшника сої та кукурудзи, та посіяти озимі культури. Запаси вологи в ґрунті достатні для озимих, а прогноз короткочасних опадів на цьому тижні покращить стан рослин.

 

Основні регіони вирощування озимої пшениці в Європі, від східної Франції до Німеччини та Польщі, залишаються під впливом сухої та дуже теплої погоди, що посилює стурбованість про стан майбутнього врожаю через низькі запаси вологи в ґрунті.

 

В Південній Америці спостерігаються рясні опади, які сприяють більш ранній сівбі сої та зростанню темпів посівної кампанії. На наступному тижні в Бразилії прогнозуються сильні опади, що буде сприяти збільшенню запаси вологи в ґрунті та активному розвитку посівів сої.

 

Майже ідеальні умови для збирання врожаю в північній півкулі та для сівби в південній півкулі продовжують тиснути на ціни кукурудзи та сої.