Суха та спекотна погода в основних країнах-експортерах призводить до зростання цін на зерно

2020-08-31 12:10:52
Суха та спекотна погода в основних країнах-експортерах призводить до зростання цін на зерно

Цьогорічний серпень відзначився малою кількістю опадів та вищими за норму температурами в основних країнах-експортерах, проте основна увага наразі прикута до США, України та Росії, де дефіцит опадів знижує потенціал врожаю сої, кукурудзи та соняшника.

 

Аналітики, які на тлі рясних опадів на початку літа та гарного стану посівів прогнозували рекордні врожаї, наразі знижують свої оцінки в очікуванні вересневого звіту USDA.

 

Трейдери очікують, що спека минулого тижня в основних регіонах США, на тлі малої кількості опадів погіршила стан посівів.

 

Наступного тижня на Середньому Заході США, де вирощується більша частина сої та кукурудзи, пройдуть помірні опади на півдні та півночі, тоді як у західних та центральних областях, що страждали від посухи, дефіцит опадів ще більше знизить потенціал врожаю.

 

У південно-західних регіонах Південних Рівнин США пануватиме суха та спекотна погода, тоді як у центральних та східних областях пройдуть потужні опади на тлі високих температур, що покращить стан посівів пізніх культур та зволоженість ґрунту перед сівбою озимої пшениці.

 

Суха погода на Північних Рівнинах прискорить збирання врожаю пшениці, але несприятливо вплине на посіви кукурудзи.

 

В основних агрорегіонах Канади зберігається сприятлива для дозрівання та наповнення зерна погода з періодичними опадами та невисокими температурами. У провінції Саскачеван, що страждала від посухи, пройдуть дощі. Там станом на 24 серпня вже обмолочені 5% площ ярої пшениці та 2% каноли, врожай яких в країні цьогоріч перевищить минулорічний.

 

В аргентинських штатах Кордова та Санта-Фе протягом тижня пройдуть помірні опади, що знизять стрес для рослин після посухи. Аналітики знижують прогнози врожаю пшениці в країні у поточному сезоні.

 

В центральній частині Бразилії наступного тижня пануватиме суха погода, яка негативно вплине на сівбу сою, яку мають розпочати всередині вересня. У південних регіонах пройдуть помірні та сильні дощі.

 

У чорноморському регіоні України та Росії ще тиждень зберігатиметься суха та спекотна погода, що негативно впливатиме на посіви сої, кукурудзи та соняшника. Наприкінці тижня в Україні пройдуть незначні опади, які знизять спеку з 28-30 до 23-25 градусів та покращать вологозабезпеченість ґрунту перед сівбою озимого ріпаку.

 

В австралійських регіонах вирощування пшениці йдуть потужні опади. Наступного тижня у Західній Австралії, Новому Південному Уельсі та Вікторії також пройдуть дощі, що покращать стан посівів. Аналітики залишають прогнози врожаю пшениці на високому рівні.

Коментарі відвідувачів (0):