Сучасні ПВХ матеріали і їх можливості в сільському господарстві

2020-12-10 13:26:51
Сучасні ПВХ матеріали і їх можливості в сільському господарстві

Що таке ПВХ і чим такий гарний цей матеріал?

Ще якихось 30-40 років тому про такий матеріал, як ПВХ, або полівінілхлорид, в аграрному секторі України якщо і знали, то про поширене застосування мова не йшла. В якості укривних матеріалів використовувалися традиційні матеріали: брезент, різні поліетиленові плівки.

В даний час ПВХ тенти потіснили своїх попередників завдяки унікальним характеристикам: високій механічній міцності, зносостійкості, хімічній інертності і стійкості до погодних явищ, малій усадці (здатність зберігати первинні розміри) і зручності механічної обробки.

 

Використання ПВХ тентів в сільському господарстві

Своїм досвідом виробництва ПВХ тентів для сільського господарства ділиться директор компанії «Тент Строй Україна» Ігор Шведченко.

В аграрній сфері захисні тенти з тканини ПВХ застосовуються вже давно і досить широко.

По-перше, ПВХ-тентами вкривають сіно, солому, зерно, дрова та інші запаси, які потрібно захистити від дощу і снігу. По-друге, для консервації на зиму сільгосптехніки, що зберігається під відкритим небом, найкраще підходять чохли з тканини ПВХ. І по-третє, ПВХ-покриття застосовують в якості покрівлі ангарів, складів, зерносховищ, корівників.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чому варто обрати ПВХ, а не брезент?

Традиційні укривні матеріали, такі як брезент, приваблюють своєю дешевизною. Ми порівняли характеристики двох матеріалів, щоб розібратися, що насправді вигідніше - ПВХ чи брезент.

• З точки зору гідроізоляції: ПВХ дає стовідсотковий захист від дощу і снігу і не накопичує вологу. Брезент здатний утримувати воду до 5 годин, в подальшому промокає.

• По терміну служби: ПВХ прослужить 5-7 років, не втрачаючи при цьому захисних властивостей. Брезент розрахований на 1,5-2 роки служби без нарікань, після чого зношується.

• Брезент дає усадку корисної площі 10-15%, для ПВХ цей показник не перевищує 0,5%.

• Брезент, що має в основі натуральну тканину, схильний до гниття і поширення грибка, швидко забруднюється. ПВХ складається з повністю синтетичних матеріалів, тому стійкий до мікрофлори і простий у догляді  ̶  легко миється.

• ПВХ витримує мороз до -30 ° С, при цьому не тріскається і зберігає еластичність. Брезент дубіє за високої вологості і від’ємної температури.

• Брезент при намоканні важчає, а ПВХ не вбирає вологу, тому не змінює фізичних характеристик.

Висновки очевидні. Ми в компанії Тент Строй переконалися в перевагах тентів ПВХ в порівнянні з брезентом не лише на основі цифр, але і на власному практичному досвіді, тому своїм партнерам рекомендуємо саме цей матеріал.

 

Як не дати себе ошукати, купуючи тент з ПВХ тканини

У будь-якому продукті існує поняття «ціна = якість». Аналогічно і для тентових виробів: погоджуючись на низьку ціну, треба бути готовим до того, що тент прослужить в 3-4 рази менше, ніж виріб з якісного ПВХ.

На жаль, зараз на ринку є багато пропозицій, коли під виглядом дорогих тентів продають дешеві, з матеріалу досить низької якості, заманюючи знижками і акційними цінами. На тлі складного, навіть кризового, періоду в бізнесі важко не спокуситися на низьку ціну. Але за нею стоїть те, що такі вироби виявляться набагато нижчої якості, ніж заявлено продавцем. Хоча ціна відрізняється всього на 20-40%.

Покупці, що не є експертами, не можуть на дотик відрізнити хорошу якісну тканину від підробки. І в результаті потрапляють в пастку, оскільки куплений дешевше тент починає швидко тріскатися, розсипатися і зношуватися, дубіє на морозі і підносить інші сюрпризи.

Як захистити себе, якщо вам пропонують підозріло низьку ціну на ПВХ тканину відомих виробників?

1) Запросити пробники тканини, що вас зацікавила, відразу у кількох продавців і порівняти їх (щільність, еластичність, розтріскування на згині).

2) Запросити сертифікат на тканину від заводу-виробника. Перевірити марку тканини, дату, печатку.

3) Порівняти з маркуванням тканини на рулоні. Його фотографію вам також може надати продавець.

 

 

Вибір надійного виробника

Кілька порад, як вибрати надійного виробника тентів.

• Зверніть увагу на досвід роботи. Компанія, що працює в цій сфері багато років, не підведе вас в разі складної конструкції, де потрібно нестандартне рішення, а її фахівці проконсультують вас щодо всіх можливих нюансів. Цього не можна сказати про фірму, яка працює з ПВХ без року тиждень.

• Вивчіть відгуки інших клієнтів і по можливості приклади робіт. Наприклад, ми своїм майбутнім клієнтам пропонуємо відвідати наші готові об'єкти, побачити результат нашої роботи і особисто упевнитися в якості.

• Чим більша компанія-виробник, тим більший асортимент тканин ПВХ вам запропонують на вибір. А така компанія, як наша, може постачати тканину, відповідну вашим вимогам, на замовлення.

• І звичайно, на відміну від посередника, виробник може запропонувати оптимальну ціну при великому замовленні.

 

Звертайтеся за безкоштовною консультацією!

 

 

Коментарі відвідувачів (0):