Strategie Grains прогнозує хороший урожай зернових в ЄС в наступному сезоні

2019-01-18 12:50:57
Strategie Grains прогнозує хороший урожай зернових в ЄС в наступному сезоні

На думку аналітиків Strategie Grains, в наступному сезоні Європейський Союз очікує зростання запасів зерна, оскільки, згідно з прогнозом, виробництво зернових відновиться після торішньої посухи і випередить зростаючий попит.

 

У щомісячному звіті Strategie Grains знизило свій прогноз виробництва м'якої пшениці в ЄС в 2019 році на 600 000 тон до 146,4 млн. тон, але тим не менш, це на 15 відсотків більше, ніж було вироблено в 2018 році.

 

Очікується також збільшення виробництва ячменю на 11 відсотків і збільшення виробництва кукурудзи на 4 відсотки, за умови відсутності екстремальних погодних умов, як в минулому році, коли в деяких частинах Європи були зафіксовані рекордні температури і тривала посуха.

 

Інші експерти очікують різкого зростання виробництва зернових в ЄС в 2019 році через відновлення врожайності і посівів зернових замість ріпаку.

 

"Ми поки не прогнозуємо, що використання ЗЕРНОВИХ в кормах для тварин або експорті буде досить високим, щоб забезпечити обсяги, відповідного масштабу великого потенційного врожаю", - повідомляє французька компанія Strategie Grains.

 

«Отже, перспективи зернового ринку в ЄС є ведмежими для 2019/20 року».

 

У прогнозі попиту і пропозиції на сезон 2019/20, який починається в липні, аналітики компанії відзначають, що експорт м'якої пшениці з ЄС може вирости як мінімум на 6 млн. тон з очікуваного обсягу 2018/19 року в 18,5 млн. тон, щоб задовольнити сильний зарубіжний попит.

 

Вони також побачили можливості для збільшення промислового попиту на зернові в ЄС, зокрема, через більш широке використання паливного етанолу і зростаючого виробництва крохмалю.

 

Однак, щоб використовувати більше очікуваного рясного врожаю, пшениця і ячмінь повинні будуть залучити додатковий попит з боку виробників кормів, ставши більш конкурентоспроможними порівняно з імпортованою кукурудзою.

 

В даний час очікується, що імпорт кукурудзи в ЄС в наступному сезоні знизиться з прогнозованого рекордного рівня 2018/19 року, але, на думку Strategie Grains, його рівень залишиться високим.

Коментарі відвідувачів (0):