Старт збирання в Бразилії та вихідні в Китаї опускають ціни на сою

2020-01-22 12:28:44
Старт збирання в Бразилії та вихідні в Китаї опускають ціни на сою

Ф’ючерси на сою в Чикаго розпочали тиждень з падіння на 1,5% до 337,3 $/т внаслідок скорочення закупівель американської сої Китаєм напередодні новорічних свят та в зв’язку з початком збирання сої в Бразилії.

 

Котирування не підтримало навіть збільшення тижневого експорту сої з США на 4% до 1,2 млн т, зокрема до Китаю – на 33% до 550,7 тис т.

 

Попри підписану торговельну угоду та обіцяння збільшити закупівлю американської сої, Китай продовжить купувати сою в Бразилії. Аналітики вважають, що зниження цін бразильськими продавцями в боротьбі за покупця дозволить Китаю отримати дешеву сою.

 

Гарна погода в Бразилії сприяла формуванню рясного врожаю сої в поточному сезоні, навіть попри невелику посуху в перші місяці.

 

За даними AgRural, соя в країні зібрана з 1,8% площ, тоді як на цю ж дату в минулому році було обмолочено 4,5% площ. Затримка збирання обумовлена пізньою сівбою, яку провести вчасно завадила посуха в третьому кварталі минулого року. При цьому затримка збирання сої може звузити вікно оптимальних термінів сівби кукурудзи. Експерти AgRural прогнозують, що Бразилія збере рекордні 123 млн т сої.

 

Наразі до збирання приступили в штаті Мату-Гросу, й до кінця місяця темпи робіт суттєво прискоряться, а з лютого збирання сої розпочнеться й в інших штатах.

Коментарі відвідувачів (0):