Сприятлива погода знижує ціни на пшеницю в США

2018-06-25 12:07:54
Сприятлива погода знижує ціни на пшеницю в США

Обумовлене зниженням прогнозів врожаю в Росії дводенне зростання пшеничних котирувань у п’ятницю змінилося на коригувальне зниження.

 

Рясні опади на минулому тижні та сприятлива погода найближчим часом у США покращать стан посівів ярої пшениці. Трейдери спостерігають за новинами світового ринку пшениці та очікують 29 червня, коли USDA оприлюднить уточнений звіт з даними по посівам пшениці, кукурудзи та сої, а також по квартальним залишкам цих культур.

 

Липневі ф’ючерси на пшеницю в США впали:

  • на 1,47 $/т до 180,50 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 1,65 $/т до 179,58 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
  • на 1,38 $/т до 201,72 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

 

Свіжа інформація про врожай в основних країнах-виробниках дозволить трейдерам спрогнозувати подальшу поведінку біржового курсу.

 

  • Вересневі ф’ючерси борошномельної пшениці на MATIF залишилися на рівні 176,25 €/т (205,42 $/т).

 

Експерти Agritel проінспектували посіви в Румунії, Росії та Україні, після чого суттєво зменшили прогноз врожаю пшениці для Росії. Тепер трейдери очікують оцінки врожаю пшениці для України. Тим часом Мінагрополітики прогнозує врожай пшениці в межах 23-26 млн т проти 26,2 млн т у 2017 році.

 

Ціни на українську пшеницю залишилися незмінними, хоча попит на старий врожай продовжує падати, а експортні відвантаження за тиждень скоротилися на 70% до 75 тис т.

 

Трейдери сподіваються на покращення попиту з боку імпортерів найближчим часом. Так, приватний виробник кормів з Філіппін придбав 220 тис т фуражної пшениці імовірно чорноморського походження за ціною 223-227 $/т CFR з поставкою в серпні-листопаді. А Міністерство продовольства Бангладеш оголосило міжнародний тендер по закупівлі 50 тис т борошномельної пшениці довільного походження.

Коментарі відвідувачів (0):