Спекотна та посушлива погода зменшує прогнози виробництва пшениці

2018-06-12 12:08:05
Спекотна та посушлива погода зменшує прогнози виробництва пшениці

Європейська агенція Coceral в понеділок зменшила прогноз виробництва пшениці в ЄС на 2% до 138,8 млн т, тоді як Європейська комісія оцінює його на рівні 141,3 млн т.

 

Посушлива погода в Німеччині, Румунії та Польщі зменшить загальний врожай пшениці в ЄС на 2% навіть попри зростання виробництва пшениці у Франції на 3% та в Іспанії на 30%, для якої завдяки сприятливим умовам прогноз виробництва збільшено з 4,9 млн т до 6,37 млн т в порівнянні з 3,7 млн т у минулому році.

 

Спекотна та суха погода в основних зонах вирощування озимої пшениці в Росії (Краснодарському, Ставропольському краї та Ростовській області) призведе до зниження врожаю пшениці. Агенція SovEcon зменшила прогноз виробництва пшениці в Росії на 3,9 млн т до 73,1 млн т, хоча інші  аналітики вже опустили прогнози до 70-71 млн т. 


Сьогодні трейдери очікують виходу щомісячного балансу зернових від WASDE, тому пшеничні ф’ючерси на американських ринках в більшості знижувалися, а аналітичні агенції намагалися спрогнозувати оцінки виробництва та залишків пшениці, які будуть в звіті.

 

Очікується, що оцінка виробництва та залишків пшениці в США майже не зміниться, а основна увага буде прикута до прогнозу виробництва пшениці в країнах чорноморського басейну.

 

В США озима пшениця зібрана вже на площі 14% при середніх темпах в 10%, а стан посівів покращився на 1%. Сходи ярої пшениці отримані на 94% площ в порівнянні з 89% в середньому на цю дату, а стан посівів також покращився на 1 пункт, тому в доброму та дуже доброму стані наразі знаходяться 70% посівів.

Коментарі відвідувачів (0):