Спекотна та посушлива погода в США сприяє зростанню котирувань на кукурудзу та сою

2018-07-18 14:22:04
Спекотна та посушлива погода в США сприяє зростанню котирувань на кукурудзу та сою

Спекотна та посушлива погода, що панує на більшій частині території Середнього Заходу США впливає на стан посівів сої та кукурудзи, тому Міністерство сільського господарства Сполучених Штатів у щотижневому звіті знизило частку урожаю, який був оцінений як добрий або відмінний для кукурудзи на 3% до 72%, а для сої до 69%.

 

Прогноз спекотної погоди на період цвітіння і запилення кукурудзи викликав стурбованість про можливе зниження урожаю. Близько 63% посівів кукурудзи США на даний час знаходяться у стані запилення, що значно випереджає середній показник за останні 5 років на 37%.

 

65% посівів соєвих бобів знаходяться у стадії цвітіння, що на 20% більше, ніж у середньому за 5 років.

 

Ф’ючерси на кукурудзу виросли на 0,5% до $142/т, а на сою на 0,9% до $314,99/т. Підтримку цінам на американську кукурудзу у найближчій перспективі буде давати наростання експортного попиту через затримку з відвантаженням кукурудзи в портах Бразилії, де знаходиться близько 50 кораблів у очікуванні завантаження.

 

Затримка завантаження відбувається через збільшення вартості доставки зерна в порт, а також через перенавантаження терміналів і елеваторів соєю.

 

Південна Африка, завдяки зростанню врожаю кукурудзи у минулому сезоні, нарощує поставки кукурудзи в Азію та В’єтнам. Попит на українську кукурудзу залишається низьким як на старий урожай, так і на новий.

Коментарі відвідувачів (0):