Сніг та морози затримують збирання сої та кукурудзи в США

2018-11-19 12:05:36
Сніг та морози затримують збирання сої та кукурудзи в США

Основна увага трейдерів вихідними була прикута до сніжної та морозної погоди, що уповільнює збирання врожаю на сході Середнього Заходу США, та тривалих опадах в бразильських регіонах вирощування сої, які перешкоджають сівбі.

 

На заході Середнього Заходу США суха погода поки що сприяє збиранню сої та кукурудзи, проте вже з понеділка там розпочнуться опали у вигляді снігу та дощу, які у східній частині тривають з четверга та вже зупинили збиральні роботи. Покращення погоди в середині тижня дозволить відновити збирання врожаю.

 

В Південній Рівнині в регіонах вирощування озимої пшениці суха морозна погода несприятливо вплине на посіви, де ще не отримані сходи.

 

Опади в Бразилії сприяють розвитку посівів сої. За прогнозами метеорологів, опали триватимуть й на наступному тижні.

 

Потужні зливи в центральній Аргентині змили частину посівів сої та кукурудзи, тому можливо їх прийдеться пересіювати. Від опадів постраждав врожай пшениці, збирання якого наразі триває. Суха погода на поточному тижні дозволить прискорити збиральні роботи.

 

Прогнозовані найближчими днями потужні дощі в Східній Австралії зменшать вплив посухи на рослини, проте не зможуть врятувати пошкоджені посіви пшениці.

 

Суха та прохолодна погода в Україні дозволяє завершити збирання кукурудзи. Проте зниження температури до 10-12 градусів морозу може завдати шкоди посівам озимої пшениці, які ще не вкриті шаром снігу.

Коментарі відвідувачів (0):