Ринки зернових під тиском величезного врожаю і прогнозів погоди

2016-09-30 14:47:22
Ринки зернових під тиском величезного врожаю і прогнозів погоди

У четвер на пшеничному майданчику в Чикаго котирування ф'ючерсів м'якої пшениці злетіли до гори. Головним драйвером залишалася Австралія, де негода загрожує значно скоротити очікування рекордного врожаю і погіршити якість пшениці.
Однак, під кінець дня знову взяли гору спекулятивні продажі та котирування американської озимої пшениці знизилося до натупних позначок:

 

  • м'яка пшениця SRW в Чикаго на $ 1,56 до 146,61 $ / тонна;
  • тверда пшениця HRW в Канзас-Сіті на $ 1,47 до 153,31 $ / тонна.

 

В Європі та Франції дефіцит вологи негативно впливає на проростання рапса та просування посівної кампанії пшениці, що підтримує європейські ціни.

 

У США, навпаки, відновлення сухих погодних умов дозволить прискорити темп збирання та отримання рекордного врожаю.

 

Котирування кукурудзи і сої трохи знизилися до $ 129 і $ 347 відповідно.

 

Для ринку стало несподiванкою те, що країнам ОПЕК вдалося досягти угоди щодо скорочення виробництва нафти на 1 млн барелів на день. В результаті, ціни на нафту виросли, чого не очiкували трейдери.


Goldman Sachs прогнозує зростання ціни нафти на 10 доларів в 2017 році у зв'язку з угодою про скорочення нафтовидобутку. Дане скорочення виробництва нафти є найбільшим з моменту фінансової кризи в 2008 році. Цей фактор може в перспективі дати підтримку цінам на енергетичні культури: рапс кукурудзу та сою.

Коментарі відвідувачів (0):