Ринки чекають готовності імпортерів купувати дороге зерно

2017-07-05 12:07:31
Ринки чекають готовності імпортерів купувати дороге зерно

Державний єгипетський оператор GASC на сьогоднішньому тендері планує придбати щонайменша 55-60 тис т борошномельної пшениці з поставкою протягом 5-15 серпня 2017 р.

 

GASC очікує на пропозиції пшениці з Канади, США, Австралії, Німеччини, Франції, Великобританії, Румунії, Болгарії, України, Казахстану та Росії. Світові трейдери повинні надавати окремі пропозиції по вартості морських перевезень.

 

Особливістю сьогоднішнього тендеру є те, що він проводиться при максимальному рівні ціни останніх 3 років для м’якої пшениці в Чикаго та 1 року для французької пшениці. Такі дії не властиві економним єгиптянам і можуть свідчити про те, що існують побоювання подальшого зростання світових цін.

 

За відсутності підтримки з боку Чикаго, де вчора був вихідний день, MATIF не зміг продовжити підвищувальну тенденцію.

 

Після опадів, які пройшли на минулому тижні, трейдери оцінюють перспективи врожаю французької м’якої пшениці. Також всі очікують підсумків алжирського тендеру, на якому представлені пропозиції в діапазоні 218-220 $/т C&F, хоча алжирський оператор OAIC планує придбати зерно максимум по 212 $/т C&F. Скасування тендеру буде свідчити про те, що імпортери не готові купувати зерно за такими високими цінами.

 

  • Вересневі котирування французької борошномельної пшениці на MATIF залишилися на рівні 179,75 євро/т або 203,94 $/т.

Коментарі відвідувачів (0):