Пшениця в США падає, а в Причорномор’ї – зростає

2016-11-10 12:11:41
Пшениця в США падає, а в Причорномор’ї – зростає

В середу торги в Чикаго завершилися суттєвим падінням пшеничних котирувань. Ціна м’якої пшениці та інших сировинних товарів відреагувала на підсумки президентських виборів в США. Інвесторів непокоять популістські обіцянки Трампа в галузі економіки.

 

Несподівана перемога республіканців шокувала ринок настільки, що він проігнорував занепокоєння експертів з приводу настання посушливого періоду в південних районах Американської Рівнини та закриття значної кількості позицій.

 

Листопадовий прогнозний баланс по зерновим від USDA був оприлюднений по завершенню торгів. Він виправдав експертні очікування в частині збільшення кінцевих запасів пшениці в світі та в США зокрема, що може негативно вплинути на хід торгів четверга.

 

Ціни грудневих ф’ючерсів на пшеницю США впали:

  • на 3,12 $/тону до 149,45 $/тону на м’яку пшеницю SRW в Чикаго,
  • на 2,66 $/тону до 150,74 $/тону на тверду пшеницю HRW в Канзас-Сіті,

Проте на 0,18 $/тону до 189,04 $/тону виросла ціна твердої ярої пшениці HRS в Мінеаполісі.

 

 

На російському експортному ринку продовольчої пшениці сформувалася тенденція на підвищення цін на базисі СРТ-порт. Вона обумовлена підсумками останнього єгипетського тендеру та підвищенням закупівельної активності на тлі недостатньої кількості пропозицій такої пшениці.

 

Нагадаємо, що на тендері 08.11.16 агентство GASC придбало 240 тис. тон м’якої борошномольної пшениці за ціною 197-200 $/тону C&F з поставкою 10-20 грудня 2016 року. Вказана партія складається з 180 тис. тон російського та 60 тис. тон румунського зерна.

Коментарі відвідувачів (0):