Прогнози виробництва кукурудзи в США та Україні збільшують завдяки сприятливій погоді

2019-09-04 12:05:57
Прогнози виробництва кукурудзи в США та Україні збільшують завдяки сприятливій погоді

На території кукурудзяного поясу США у вересні пануватимуть високі температури без заморозків, що сприятиме дозріванню кукурудзи, особливо засіяної після оптимальних термінів.

 

Ураган Доріан 3-ї категорії принесе цього тижня в західну частину Атлантики руйнівний вітер та шторм на південно-східному узбережжі США, але це не пошкодить посіви в цьому регіоні.

 

Новина про покращення погоди в США у вересні стала головним чинником тиску на ціну кукурудзи.

 

Ф’ючерси на кукурудзу в Чикаго вчора впали до 142,3 $/т на тлі скорочення експорту та посилення конкуренції на світових ринках.

 

Кількість посівів кукурудзи в доброму або відмінному стані в США за тиждень збільшилася на 1% до 58%, хоча вони все ще відстають у розвитку.

 

Експорт кукурудзи з США за тиждень впав на 45% до 355 тис т, що втричі поступається аналогічному показнику минулого року. Загалом з початку сезону експортовано 47,1 млн т кукурудзи, що на 10,6 млн т менше, ніж на цю дату у 2018 р.

 

Бразилія в серпні експортувала рекордні 7,653 млн т кукурудзи, перевищивши на 21% попередній рекорд, встановлений у липні, та у 2,6 раз показник серпня 2018 р, що тисне на американський ринок. В порівнянні з липнем середня ціна експортної бразильської кукурудзи в серпні впала на 0,6% до 175 $/т FOB.

 

В Україні збирання кукурудзи ще не розпочалося, хоча суха погода прискорює початок збирання та сприяє зниженню вологи. Ціни на кукурудзу нового врожаю знизилися до 158-160 $/т FOB для поставок у жовтні-листопаді, але виробники не бажають продавати зерно за такими цінами.

 

Посуха серпня та вересня на півдні та у центрі України може знизити врожайність кукурудзи, тому фермери очікують зростання цін й стримують продажі.

Коментарі відвідувачів (0):