Прогнози опадів в США розігрівають ціни на пшеницю

2019-06-04 12:05:49
Прогнози опадів в США розігрівають ціни на пшеницю

Після вчорашнього спекулятивного коригування цін, обумовленого подешевшанням нафти та ескалацією напруги з Мексикою, трейдери знову взяли до уваги погоду в регіонах вирощування пшениці в США, де в наступні два тижні йтимуть зливи, особливо в основному штаті вирощування озимої пшениці – Канзасі.  

 

За даними звіту NASS USDA, який оприлюднили після закриття торгів, ярою пшеницею в США засіяно 93% проти 96% в середньому за 5 років, а сходи отримані на 69% площ в порівнянні з 84% в середньому за 5 років. В доброму або відмінному стані знаходяться 83% посівів ярої пшениці, хоча торік таких було 70%.

 

Кількість посівів озимої пшениці в доброму або відмінному стані за тиждень збільшилася на 3% до 64%, тоді як на цю дату в минулому році таких було 37%.

 

Головним драйвером зростання цін на пшеницю стала катастрофічна затримка сівби кукурудзи, якою станом на 3 червня в США засіяно лише 67% площ в порівнянні з 96% в середньому за 5 років. Експерти намагаються оцінити рівень падіння виробництва, яке неминуче відбудеться.

 

Липневі пшеничні ф’ючерси в США виросли:

  • на 6,15 $/т до 190,97 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 5,05 $/т до 178,85 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
  • на 4,23 $/т до 207,05 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

 

Паризька біржа вчора очікувала новин з США та торгувалася стабільно. На ціни тисне зростання курсу євро відносно долара. За даними France Agrimer, в доброму або відмінному стані у Франції знаходяться 79% посівів пшениці, як і минулого тижня.

 

В окремих регіонах Росії посилюються явища посушливої та спекотної погоди, які не наносять значної шкоди, проте можуть зменшити врожай в порівнянні з поточними прогнозами.

 

Індія завдяки сприятливим погодним умовам збільшить виробництво пшениці в поточному МР з 99,87 до 101,2 млн т.

Коментарі відвідувачів (0):