Прогноз виробництва сої в Бразилії підвищено до минулорічного рівня

2018-01-12 12:31:26
Прогноз виробництва сої в Бразилії підвищено до минулорічного рівня

Напередодні виходу звітів USDA, провідні експертні агентства оприлюднили власні оцінки виробництва сої в Бразилії. Трейдери вважають, що звіт USDA стане ведмежим для сої, та спостерігають за погодою в Південній Америці.

 

В разі зниження USDA прогнозу попиту на американську сою ціна може впасти нижче 9 $/бушель. Ринок все ще залежить від погодних умов на півдні Аргентини та Бразилії, де панує посуха. Проте опади, які метеорологи обіцяють на наступному тижні, дали можливість деяким нещодавнім покупцям розпочати продажі.

 

Агентство Conab підвищило прогноз виробництва сої в Бразилії в 2017/18 МР на 1,2 млн т до 110,4 млн т, що на 3,2% поступатиметься рекордному врожаю минулого року. Прогноз експорту сої з Бразилії підвищено на 1 млн т до 65 млн т, що на 4,5% поступатиметься показнику 2016/17 МР.

 

Експерти AgRural вважають, що в сезоні 2017/18 Бразилія збере 114 млн т сої, що незначно поступатиметься рекордному врожаю минулого сезону у 114,1 млн т. Прогноз підвищено відносно попереднього звіту на 1,1 млн т завдяки коригуванню врожайності в окремих регіонах, яка завдяки достатньому рівню опадів у грудні перевищить тогорічну на 1%.

 

Гарні опади, що пройшли в січні в Аргентині та Бразилії, сприятливо вплинуть на посіви та дозволять завершити посівну в Аргентині, хоча й заважають поки що розпочати збирання сої в деяких регіонах Бразилії.

Коментарі відвідувачів (0):