Прогноз опадів піднімає ціни на сою та кукурудзу в США

2019-06-13 12:06:17
Прогноз опадів піднімає ціни на сою та кукурудзу в США

В зону вирощування сої та кукурудзи на Середньому Заході США та на поля з озимою пшеницею в Південних Рівнинах знову повертаються опади. В наступні 6-10 днів на сході Середнього Заходу встановиться холодна й волога погода, яка не дозволить завершити сівбу сої в штатах Огайо, Іллінойс та Мічиган, де темпи сівби сої суттєво відстають від середнього рівня.

 

Низькі температури на Північних Рівнинах затримують розвиток сільськогосподарських рослин. Незначне збільшення опадів найближчими днями сприятливо вплине на посіви ярої пшениці та раніше засіяних сої та кукурудзи, хоча й затримає сівбу на площах, які залишаються незасіяними.

 

На Південних Рівнинах дощі, що триватимуть ще 5-7 днів, збільшують ризики хвороб пшениці, що дозріває, затримують збирання врожаю та погіршують його якість. В основних регіонах вирощування пшениці ще тиждень пануватиме волога й прохолодна погода. Опади знизять кількість протеїну в пшениці, яка готова до збирання.

 

Прогнозовані опади спричинили зростання біржових цін на сою та кукурудзу.

 

Вчора ф’ючерси на сою виросли на 3,5% до 323,4 $/т, а липневі ф’ючерси на кукурудзу – на 5,3% до 177,6 $/т.

 

Опади руйнують сподівання трейдерів на те, що сою та кукурудзу частково досіють після оптимальних термінів, що попри зниження врожайності пізніх посівів, могло б збільшити валовий збір. Наразі ринок очікує даних по посівах станом на 17 червня, що стануть майже фінальними показниками в цьому сезоні.

Коментарі відвідувачів (0):