Прогноз бразильського врожаю тисне на ціни на кукурудзу

2017-08-03 14:30:41
Прогноз бразильського врожаю тисне на ціни на кукурудзу

Прохолодна погода та опади покращують умови розвитку посівів кукурудзи та сої в США. Наразі проходить запилення та наповнюється зерно, тому помірні температури та волога дуже важливі в цей період для формування хорошого врожаю. Опади випали нерівномірно, тому на ринку продовжуються спекулятивні стрибки. Проте вже зрозуміло, що посуха, яка викликала стрімке зростання цін, відступила і котирування залишаться на рівні 145-155 $/т.

 

Виробництво етанолу США на минулому тижні скоротилося на 10 000 барелів на добу до 1,002 млн барелів на добу (119 тис т/д).

 

Експортні продажі нового врожаю поки нижче середнього рівня через великі обсяги поставок з Південної Америки, яка продовжує нарощувати продаж зимового врожаю кукурудзи сафрінха.

 

Аналітики агентства INTL FCStone підвищили прогноз виробництва кукурудзи сафрінха в Бразилії на 1 млн т до 67 млн т, що є абсолютним рекордом для країни.

 

Як повідомляється, підвищувальне коригування було зроблена завдяки збільшенню оцінки посівних площ, які в ключовому центрі виробництва кукурудзи - штаті Мату-Гроссу, виявилися більшими за початкові очікування через вигідні ціни на зернову в період проведення посівної кампанії. З урахуванням можливого зростання валового збору кукурудзи сафрінха загальний врожай бразильської кукурудзи в поточному сезоні може сягнути максимального за всю історію показника - 98,68 млн т.

 

Зниження світових цін на кукурудзу відбилося на форвардних цінах на кукурудзу в Україні, які опустилися з 155-158 $/т до 147-150 $/т для поставок в порт в жовтні. Але спекотна погода, що наразі панує в країні, негативно впливає на посіви кукурудзи, тому не варто очікувати на рекордний врожай зернової. До того ж, попит на українську кукурудзу буде високим через збільшення прогнозу імпорту зерна країнами ЄС, де через посуху відбудеться суттєве скорочення виробництва.

Коментарі відвідувачів (0):