Повені в США нанесли шалених збитків фермерам

2019-03-21 12:22:41
Повені в США нанесли шалених збитків фермерам

Потужні повені в штатах Середнього Заходу США Міннесота, Айова, Небраска та Південна Дакота нанесли чималих збитків фермерам.

 

Річки вийшли з берегів та перетворили поля на озера, стрімкі потоки знесли стада худоби, величезні льодові брили розбили дома та господарчі помешкання.

 

Небувалі повені, що обрушилися на США, завдали колосальної шкоди фермерам та власникам ранчо, які й так потерпали від складної економічної ситуації. Торговельна політика Трампа призвела до суттєвої втрати доходів та збільшення кількості банкрутств. За даними Американського бюро фермерських господарств, минулого року кількість фермерів, які подали заявки на захист від кредиторів згідно з законом про банкрутство, виросла на Середньому Заході на 19%, що стало максимумом останніх 10 років. Більшість з них тепер втратили свою худобу та майно.

 

Розбурхані річки розмили дороги та залізниці, якими перевозилися товари, затопили невеликі міста, призвели до масових евакуацій та загибелі щонайменше 3 людей. Стрімкі потоки не дозволяють фермерам добратися до тварин, щоб забезпечити їх кормом.

 

Експерти вважають, що рахувати збитки від повені ще зарано, проте за попередніми оцінками директору департаменту сільського господарства Небраски Стива Уельмана, негода коштуватиме тваринникам штату понад 400 млн доларів. Фермери повідомляють, що на відновлення підуть місяці або роки, при цьому мешканці регіону потребують негайної федеральної допомоги.

Коментарі відвідувачів (0):