Посушливі умови в Україні та Росії знижують потенціал врожаю соняшника та кукурудзи

2020-08-07 12:03:10
Посушливі умови в Україні та Росії знижують потенціал врожаю соняшника та кукурудзи

Трейдери уважно слідкують за погодними умовами в різних країнах світу, які впливають на формування врожаю 2020. І якщо погода в США сприяє розвитку посівів сої та кукурудзи, то посуха в Україні, Росії та ЄС негативно впливає на пізні культури, що знаходяться у фазі наливу зерна.

 

На Середньому Заході США панують сприятливі для розвитку посівів сої й кукурудзи погодні умови, а прогнозовані на наступні 7-10 днів дощі покращать перспективи врожаю.

 

На заході Середнього Заходу у штаті Айова кількість опадів недостатня, тому там з'являються посушливі явища, але найближчим часом там пройдуть невеликі дощі.

 

Завдяки сприятливій погоді у серпневому звіті USDA можуть бути збільшені прогнози виробництва сої та кукурудзи для США.

 

На Північних рівнинах США залишається сприятлива для розвитку посівів погода, в наступні 5-7 днів там пройдуть зливи та грози, які затримають збирання ярої пшениці, проте покращать забезпечення вологою пізніх культур.

 

На Південних рівнинах США наступного тижня опади пройдуть лише в центральних та східних регіонах, тоді як західні страждатимуть від посухи, яка погіршить стан рослин.

 

У преріях Канади погода сприяє формуванню гарного врожаю. В наступні 7-10 днів по всій країні пройдуть помірні дощі, а температура залишатиметься у межах норми. Очікується, що у серпневому звіті прогнози врожаю каноли та пшениці також будуть збільшені.

 

У чорноморському регіоні вже тиждень панує спекотна погода без опадів, яка погіршує стан посівів соняшника та кукурудзи, що знаходяться у стадії наливу. Ситуацію спасають низькі нічні температури на рівні 14-16 градусів, хоча вдень спека сягає 28-30 градусів. Наступного тижня спека спаде, подекуди пройдуть незначні опади, яких буде недостатньо для відновлення високого потенціалу врожаю соняшника та кукурудзи, прогнози виробництва яких місцеві аналітики вже почали знижувати.

 

Незначні опади, які наступного тижня пройдуть територією ЄС, покращать стан посівів кукурудзи, проте не відновляться врожайність.

 

В Бразилії суха погода сприяє збиранню врожаю кукурудзи сафринья, а на півдні країни склалися гарні умови розвитку пшениці.

 

Наступного тижня дощі на сході та заході Австралії покращать стан посівів пшениці, прогноз якої наразі вдвічі перевищує минулорічний завдяки рясним опадам навесні та влітку.

Коментарі відвідувачів (0):