Попри зростання виробництва пропозиція пшениці не збільшиться

2018-11-09 12:08:14
Попри зростання виробництва пропозиція пшениці не збільшиться

Новий баланс попиту та пропозиції від USDA був оприлюднений під тиском даних з Китаю, завдяки яким ключові показники світового балансу були підвищені навіть попри падіння виробництва в основних країнах-експортерах.

 

В порівнянні з жовтневим звітом оцінку початкових запасів пшениці в КНР підвищили на 4,44 млн т, прогноз врожаю – на 4,5 млн т. Незначно, на 1 млн т, збільшиться внутрішнє споживання, завдяки чому кінцеві запаси виростуть на 7,45 млн т до рекордного рівня 143,57 млн т, що складатиме 53,8% від загального обсягу світових запасів.

 

Попри зростання виробництва та залишків прогноз імпорту пшениці до Китаю залишився на рівні 4 млн т.

 

Для Австралії прогноз виробництва пшениці зменшили на 1 млн т до 17,5 млн т, тоді як оцінку експорту знизили на 1,5 млн т до 11,5 млн т.

 

Для Аргентини та Канади, де внаслідок приморозків та дощів під час збирання врожаю знизилася врожайність, прогнози виробництва поки залишилися без змін.

 

Для України та Пакистану оціни виробництва пшениці знизили, тоді як для Росії залишили на рівні 70 млн т, хоча за оперативними даними в країні вже намолочено 73,4 млн т.

 

Звіт USDA за листопад став нейтральним для ринку, оскільки зміна показників для Китаю майже не вплине на світову торгівлю.

Коментарі відвідувачів (0):