Попри зменшення прогнозу виробництва в Канаді ціни на пшеницю падають

2019-08-30 12:39:47
Попри зменшення прогнозу виробництва в Канаді ціни на пшеницю падають

В четвер торги на пшеничних біржах проходили під тиском фундаментальних чинників: рясного врожаю та низького попиту. Активізувати продажі продавці наразі можуть лише зниженням цін.

 

Експорт пшениці з США за тиждень виріс до найвищого в сезоні рівня 661,7 тис т, що на 59% перевищує відповідний показник минулого року.

 

Навіть зниження прогнозу виробництва пшениці в Канаді на 2,9% не змогло підтримати котирування.

 

Експерти IGC в серпневому звіті оновили рекордний прогноз світової пропозиції та кінцевих запасів пшениці, що посилило тиск на ціни. При цьому прогноз виробництва пшениці в США збільшили на 1,6 млн т.

 

Вересневі пшеничні ф’ючерси в США впали:

  • на 0,92 $/т до 172,60 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 1,84 $/т до 142,29 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
  • на 2,94 $/т до 176,18 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

 

Котирування європейської та чорноморської пшениці продовжують падати, тому американським продавцям прийдеться опускати ціни, щоб конкурувати на світовому ринку.

 

  • Ф’ючерси на європейську пшеницю в Парижі вчора впали на 0,25 €/т до 165,75 €/т або 183 $/т після оприлюднення офіційних даних про врожай пшениці в Німеччині на рівні 22,7 млн т, що на 16% перевищує показник попереднього сезону.

 

На сході Росії завдяки теплій та сухій погоді збирання ярої пшениці на 10-14 днів випереджає темпи минулого сезону. Висока врожайність та гарна якість зерна можуть призвести до збільшення прогнозів виробництва пшениці в Росії.

 

Україна за тиждень скоротила експорт пшениці вдвічі, до 410 тис т через падіння експортного попиту, хоча загалом в сезоні відвантажено 4,1 млн т пшениці, що на 55% перевищує показник відповідного періоду минулого року.

Коментарі відвідувачів (0):