Попри покращення погоди в Аргентині ціни на сою зростають

2018-03-19 12:19:13
Попри покращення погоди в Аргентині ціни на сою зростають

В п’ятницю соєві ф’ючерси в Чикаго виросли до 385$/т, а загальне тижневе зростання сягнуло 1%. Протягом тижня було експортовано 1,269 млн т сої, що на 6,9% поступається минулорічним темпам експорту. Ціни підтримав звіт про збільшення обсягів переробки сої в США та низький рівень опадів в Аргентині.

 

Більшість опадів пройшла на півночі Аргентини, тоді як в основних районах вирощування сої їх було недостатньо. Крім того, виробники кажуть, що дощі пройшли надто пізно, щоб покращити стан посівів.

 

За даними AgRural, збирання сої в Бразилії набирає обертів. Вже оброблено 58% площ, що перевищує середній показник  55%, але поступається рівню аналогічного періоду минулого року 62%. В найбільшому штаті виробнику сої Мато Гросу вже обмолочено 91% посівів.

 

Значні запаси сої минулого врожаю з Південної Америки продовжують активно надходити на ринок, тому США не отримують достатньої вигоди від зменшення прогнозу врожаю в Аргентині.

 

Українські виробники отримують додаткові доходи від зростання світових цін на сою, оскільки потужний попит з боку ЄС та Китаю підтримує ціни. 

Коментарі відвідувачів (0):