Попит на кукурудзу зростає, але це поки не відобразилося на цінах

2018-12-14 13:24:17
Попит на кукурудзу зростає, але це поки не відобразилося на цінах

Ф'ючерси на кукурудзу в Чикаго вчора знизилися на тлі невисоких результатів експорту за тиждень. Згідно з даними звіту USDA експортні продажі кукурудзи із США за тиждень склали 903тыс тон, що на 23,3% менше минулого тижня, але на 4% більше, ніж рік тому.

 

Також на ринку кукурудзи з'явилися чутки про можливу закупівлю Китаєм 5млн тон американської кукурудзи в рамках укладеної торгової угоди між США і Китаєм. Але трейдери не поспішали реагувати на цю інформацію, оскільки чутки про закупівлю 5 млн тон сої поки відбилися лише в реальній закупівлі на цьому тижні Китаєм всього 1,1 млн тон американської сої.

 

Але ціни на готівковому ринку кукурудзи почали трохи рости, особливо на поставку в лютому-березні.

 

 

Ціни на кукурудзу на європейській біржі Euronext продовжують рости, з початку тижня додавши 3,25 євро торгується на рівні 177евро /тону або 201,07$/т, причиною зростання стали дані останнього напруженого світового балансу кукурудзи де невизначеність зберігається за даними про залишки і виробництво в Китаї.

 

 

Завдяки рекордному врожаю і зниженню закупівельних цін експорт української кукурудзи йде хорошими темпами, і вже експортовано 7,26 млн тон кукурудзи, що на 3,37 млн тон більше, ніж на ту ж дату в минулому році.

 

Закупівельні ціни на українську кукурудзу залишаються на рівні 154-155$/т з постачанням в порт в грудні, але відзначається уповільнення продажів з боку виробників, які притримують продаж сподіваючись на істотне зростання цін у новому році.

 

Трейдери показують більш активний попит на кукурудзу з поставкою в лютому, пропонуючи ціни на рівні 158-160$/т, в той час як ціни на січень трохи знизилися до рівня 156-157$/т.

Коментарі відвідувачів (0):