Політичні новини тиснуть на ціни на сою

2018-06-26 12:18:02
Політичні новини тиснуть на ціни на сою

Президент Трамп висловив наміри щодо подальшого обмеження присутності Китаю на ринку США, та оголосив про можливу заборону китайських інвестицій до американських технологічних компаній. Компаніям, в яких частка китайських інвестицій перевищує 25%, обмежать можливість інвестувати в технологічні компанії США.

 

Після такої заяви липневі ф’ючерси на сою впали ще на 2,5% до 328 $/т. Сприятливі погодні умови в регіонах вирощування сої, поганий експорт та можливе збільшення посівних площ під соєю в червневому звіті USDA не дозволять найближчим часом укріпитися соєвим котируванням.

 

Експорт сої з США за тиждень скоротився на 37% до 514,2 тис т, а в доброму та відмінному стані наразі знаходяться 73% посівів сої.

 

Торговельна війна й надалі тиснутиме на ціни, оскільки Китай не збирається поступатися власними позиціями перед США, тоді як до боротьби почали залучатися ще й країни ЄС.

 

На переговорах в Пекіні в понеділок КНР та ЄС пообіцяли боротися з торговим протекціонізмом США та заявили, що однобічні дії можуть викликати рецесію та кризу світової економіки.

 

Віце-прем’єр КНР Лю Хе, який є головним економічним радником Сі Цзіньпіна, повідомив, що Китай та ЄС вирішили захищати багатосторонню торговельну систему та разом виступають проти протекціонізму та одностороннього підходу.

Коментарі відвідувачів (0):