Погодні умови покращилися в усіх регіонах вирощування зерна

2020-05-04 12:02:17
Погодні умови покращилися в усіх регіонах вирощування зерна

Дощі, які вже пройшли в Європі, Чорноморському регіоні та Бразилії, та триватимуть ще декілька днів зменшують імовірність втрати врожаю через посуху. Тепла та суха погода в Аргентині сприяє збиранню сої та кукурудзи, а в США – активізує сівбу цих культур.

 

На Середньому Заході США наступного тижня пануватиме тепла погода з короткочасними опадами, яка сприятиме сівбі сої та кукурудзи, а також отриманню сходів.

 

На Південних Рівнинах опади в найближчі 5 днів покращать стан посівів озимини,які постраждали від посухи квітня.

 

В районі Дельти протягом тижня йтимуть слабкі дощі, що сприятиме вегетації рослин.

 

На півночі та в центрі Європи пройшли потужні опади, які значно покращили забезпечення вологою озимих та ярих культур. Протягом тижня тут триватимуть помірні дощі.

 

Вихідними південно-східну частину Європи та Україну накрив циклон, який приніс 10-30 мм опадів, що покращили стан посівів озимої пшениці.

 

В наступні 3-4 дні дощі йтимуть по всій території України, в центральних регіонах Росії, зокрема, у Ставропольському та Краснодарському краї, де спостерігається дефіцит вологи на посівах озимини. На півдні Одещини частина озимих та ярих культур загинула через відсутність опадів і дощі вже не зможуть відновити посіви.

 

Помірні дощі в наступні 3-10 днів у Чорноморському регіоні покращать стан посівів озимої пшениці, які зупинилися у розвитку, та сприятимуть отриманню сходів ярих культур, сівбу який майже завершено.

 

Трейдерів турбує кількатижнева відсутність опадів у Бразилії, внаслідок чого страждають посіви кукурудзи другого врожаю. Цього тижня синоптики обіцяють помірні, подекуди сильні опади, які покращать умови для запилення та наповнення кукурудзи.

 

В Аргентині наступного тижня на зміну тривалим опадам прийде суха та тепла погода, що дозволить відновити збирання сої та кукурудзи, експорт яких уповільнився через низький рівень води у річці Парана.

 

У Західній Австралії опади, що вже пройшли та ще триватимуть, покращать зволоженість ґрунту та прогнози врожаю озимої пшениці. У Східній Австралії достатня кількість опадів збільшує потенціал нового врожаю пшениці.

Коментарі відвідувачів (0):