Погодні чинники продовжують підтримувати ціни на пшеницю

2020-05-22 12:10:31
Погодні чинники продовжують підтримувати ціни на пшеницю

Біржові ціни на пшеницю вчора продовжили зростати на тлі зниження прогнозів виробництва в Росії та дефіциту опадів в Європі.

 

Франція та Німеччина святкували День Вознесіння, тому торги на біржі в Парижі були млявими. Трейдери обговорюють зниження не лише експертних оцінок, але й офіційного прогнозу виробництва зерна в Росії у 2020/21 МР.

 

Ринок турбує повернення сухої та спекотної погоди до ряду європейських країн. На вихідних опади мають пройти в посушливих регіонах Франції та Німеччини, проте невідомо, наскільки вони покращать ситуацію.

 

  • Вересневі ф’ючерси на борошномельну пшеницю на MATIF виросли на 2 €/т до 190 €/т або 207,90 $/т.

 

Ціни на пшеницю в Чикаго зростають третю сесію поспіль на прогнозах зменшення врожаю озимої пшениці в США та країнах Причорномор’я, зокрема в Росії.

 

Липневі пшеничні ф’ючерси в США виросли:

  • на 0,83 $/т до 189,59 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 0,46 $/т до 167,00 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті.

Подешевшала на 0,92 $/т до 190,33 $/т тверда яра HRS-пшениця в Міннеаполісі.

 

В США експортні продажі пшениці нового врожаю за тиждень виросли на 70% до 252,4 тис т, а старого врожаю – впали на 14% до 175,8 тис т. Експорт пшениці з США за тиждень склав 368 тис т,а загалом в сезоні – 23,1 млн т, що на 0,6% перевищує відповідний показник минулого року.

 

Ціни на чорноморську пшеницю залишаються незмінними, хоча спостерігається активізація попиту на фуражну пшеницю нового врожаю з боку Бангладеш та Філіппін.

 

В Україні трейдери опускають закупівельні ціни на пшеницю до рівня індикативів цін нового врожаю 180 $/т для поставок у порт, проте майже не купують зерно старого врожаю.

 

В Аргентині темпи сівби пшениці перевищують минулорічні, а посівні площі планується збільшити на 5% до 6,8 млн га. Опади, що тривали протягом місяця, покращили зволоженість ґрунту перед сівбою.

Коментарі відвідувачів (0):