Погода в США наступного тижня дозволить відновити збирання кукурудзи

2019-11-29 12:03:41
Погода в США наступного тижня дозволить відновити збирання кукурудзи

Цього тижня по всій території «кукурудзяного поясу» США пройшли дощі зі снігом, які вже на 5-7 днів зупинили збирання кукурудзи.

 

На Північних Рівнинах та Середньому Заході, зокрема в штатах Небраска, півночі Айови, південому сході Південної Дакоти та Мінесоти пройшли снігопади. Друга хвиля негоди прийде на вихідних на всю територію Середнього Заходу, проте опади переважно будуть у вигляді дощів.

 

Вже з понеділка погода покращиться і в наступні 5-7 днів опадів не буде, а температура вночі опускатиметься до 2-3 градусів морозу та вдень підніматиметься до 3-5 градусів тепла, що дозволить відновити збирання кукурудзи.

 

Перша хвиля негоди пройшла переважно по півдню Північних Рівнин у вівторок та середу, а друга принесе сніг та заметіль вихідними, що може завершити сезон збирання врожаю в регіоні в поточному році.

 

На Південних Рівнинах випало 10-20 см снігу, який за відсутності морозів сприятливо вплине на посіви озимої пшениці.

 

Трейдери слідкують за даними щотижневого звіту по збиранню  кукурудзи в США та прогнозом на наступний тиждень, оскільки в разі, якщо сніг залишиться на полях, то збирання відновити не вдасться, що призведе до стрибка цін.

 

В Бразилії опади, які сприяють розвитку посівів сої та кукурудзи, триватимуть ще тиждень.

 

В Аргентині найближчим тижнем пануватиме суха погода зі змінними температурами, що сприяє сівбі сої та кукурудзи та збиранню пшениці.

 

Гарні погодні умови в Південній Америці опускають ціни на сою та кукурудзу з поставкою у березні-квітні, а низькі темпи експорту кукурудзи з США на тлі рясного врожаю конкурентів продовжать тиснути на котирування.

Коментарі відвідувачів (0):