Погода сприяє завершенню збирання та сівби, а опади в Бразилії та Австралії покращують перспективи врожаю

2021-10-01 12:05:34
Погода сприяє завершенню збирання та сівби, а опади в Бразилії та Австралії покращують перспективи врожаю

Трейдери переключили увагу з погоди у Південній Америці на Австралію, де сприятливі опади покращують перспективи майбутнього врожаю . Бразилія розпочала сівбу сої та кукурудзи, а кількість опадів збільшилася, хоча сезон дощів, як і торік, затримується.

 

В більшості країн – експортерів Північної півкулі встановилася суха погода, яка сприяє збиранню пізніх культур та сівбі озимини.

 

На Середньому Заході та Рівнинах США панує суха погода з температурами вище норми, проте з періодичними зливами. Вона сприяє збиранню врожаю та розвитку посівів озимої пшениці.

 

У преріях Канади опадів не буде ще протягом 10 днів, що дозволить без втрат завершити збирання пізніх культур.

 

На північному заході Європи температура знизиться, а кількість дощів збільшиться, що затримає збирання врожаю, проте зменшить посуху в окремих районах Франції та Німеччини.

 

В Україні та на південному заході Росії опади, які пройшли у другій половині вересня, поповнили запаси ґрунтової вологи, що сприятливо вплине на посіви озимини. Протягом наступних 7-10 днів там пануватиме суха але холодна погода, яка дозволить прискорити збирання врожаю.

 

Рясні опади на півдні та періодичні зливи у центрі Бразилії прискорюють сівбу сої та кукурудзи, а також покращують стан посівів пшениці. Протягом тижня дощі пройдуть по всі країні, зокрема й у центрально-західних областях, які є найбільшими виробниками сої. Потужні дощі в Бразилії посилять тиск на ціни олійних культур на тлі прогнозів збільшення площ сівби та врожаю в новому сезоні.

 

В Аргентині також пройшли незначні опади, які в окремих районах були недостатніми для розвитку посівів. Проте сівба сої та кукурудзи прискорюється, а посіви пшениці знаходяться у доброму стані. Подекуди приступили до збирання пшениці. Протягом 7-10 днів в країні очікуються короткочасні дощі, але у північно-західних та центральних регіонах зберігатиметься посуха.

 

В Австралії погода  з потужними опадами сприяє розвитку врожаю. Протягом тижня в основних аграрних регіонах ітимуть дощі, які покращать потенціал врожаю, хоча й можуть погіршити якість пшениці там, де вже почали її збирати.

Коментарі відвідувачів (0):