Погода сприяє формуванню гарного врожаю у новому сезоні

2020-06-26 12:02:26
Погода сприяє формуванню гарного врожаю у новому сезоні

Погодні умови, які склалися в основних країнах-виробниках зерна, сприяють розвитку посівів, що посилює тиск на ціни нового врожаю.

 

В Україні та Росії наступного тижня обсяг опадів знизиться, що дозволить прискорити збирання, а в США та Європі періодичні дощі сприятимуть розвитку посівів кукурудзи та олійних культур.

 

На Південних рівнинах США в наступні 5-7 днів пануватиме суха та спекотна погода, яка пришвидшить збирання пшениці. На Північних рівнинах помірні опади знизять тиск посушливих умов, від яких особливо страждали західні райони.

 

На Середньому Заході США наступного тижня температура підвищиться до 28-30 градусів, що на тлі періодичних зливових дощів сприятиме розвитку посівів сої та кукурудзи.

 

В канадських преріях рівень опадів цьогоріч перевищує норму, що підвищує перспективи врожаю. Дощі триватимуть ще тиждень та знімуть стрес у східних районах, де спостерігалися посушливі явища. Погодні умови сприяють розвитку посівів ярої пшениці та каноли.

 

В Бразилії дощі позитивно вплинуть на посіви кукурудзи другого врожаю сафринья.

 

В північних регіонах Аргентини кількість опадів збільшиться, тоді як посіви пшениці в південних районах відчувають дефіцит вологи.

 

Опади у Східній Європі забезпечили посіви зернових та олійних культур достатньою для гарного розвитку кількістю вологи. Високі температури на Заході наступного тижня опускатимуться до нормального рівня по мірі збільшення обсягу опадів.

 

У Чорноморському регіоні після понаднормових опадів червня дощі дещо вщухнуть, що на тлі помірних температур прискорить розвиток посівів кукурудзи та олійних культур. Рясні опади посилюють занепокоєння щодо можливого розвитку хвороб на посівах соняшника та кукурудзи, але суха погода дозволить обробити рослини та знизити ризик поширення грибків, а також розпочати збирання озимого ячменю й ріпаку в південних регіонах. Запаси вологи достатні для наливу ріпаку та озимої пшениці.

 

В Україні та європейській частині Росії агрометеорологічні умови будуть переважно задовільними та сприятимуть розвитку рослин та формуванню гарного врожаю більшості сільгоспкультур, а у південних регіонах і початку збирання озимих зернових.

Коментарі відвідувачів (0):