Погіршення стану посівів кукурудзи в США штовхає ціни догори

2019-06-25 12:08:46
Погіршення стану посівів кукурудзи в США штовхає ціни догори

Минулого тижня ціни на кукурудзу дещо знизилися після попереднього бурхливого зростання, викликаного затримкою сівби в США. Зменшення кількості опадів дало надію на досів запланованих площ навіть з ризиком зниження врожайності. Холодна погода протягом місяця затримує розвиток посівів кукурудзи.

 

За даними звіту МСГ США, станом на 24 червня кукурудзою в США засіяно 96% площ в порівнянні з 92% на минулому тижні, 100% в середньому за 5 років та очікуваннями трейдерів в межах 97-99%. Сходи отримані на 89% площ в порівнянні з 79% на минулому тижні та 99% в середньому за 5 років. Кількість посівів в доброму або відмінному стані за тиждень зменшилася з 59% до 56%, хоча на цю дату в минулому році таких було 77%.

 

В наступні 6-8 днів на Середньому Заході пануватиме спека, що за високого рівня ґрунтової вологи сприятиме розвитку посівів.

 

В очікуванні звіту по запасах та прогнозів врожаю кукурудзи, що буде оприлюднений 28 червня, трейдери збільшили кількість довгих позицій по кукурудзі на 32,3 тис до 143,5 тис контрактів, сподіваючись на подальше зростання цін.

 

Скорочення експорту кукурудзи з США за тиждень на 9% до 617 тис т, що вдвічі поступається тогорічному показнику, опустило вчора липневі ф’ючерси до 180,9 $/т. Звіт про стан посівів вийшов після завершення торгів, тому не вплинув на ціни.

 

Котирування підтримує збільшення Китаєм попиту на фураж, що підтверджує відвантаження минулого тижня в цьому напрямку одного судна з кукурудзою та двох з сорго.

 

Ціни на українську кукурудзу нового врожаю з поставкою в порт у жовтні-листопаді залишаються на рівні 174-175 $/т. Попит на зерно старого врожаю зменшився, оскільки портові термінали розпочали приймати ячмінь, пшеницю та ріпак нового врожаю.

Коментарі відвідувачів (0):