Підтримка Трампом виробників етанолу викликала зростання цін на кукурудзу

2019-08-30 12:38:06
Підтримка Трампом виробників етанолу викликала зростання цін на кукурудзу

Президент Трамп шукає варіанти компенсації фермерам втрат від торговельної війни з Китаєм, і вчора анонсував новий пакет допомоги, який заспокоїть фермерів, що незадоволені відмовою уряду від підтримки понад 30 невеликих нафтопереробних заводів, що дозволяє нафтопереробній галузі відмовитися від зобов’язання використовувати біопаливо. Нещодавнє рішення Трампа про надання пільг невеликим нафтопереробним заводам (SRE), дозволить великим нафтопереробникам відмовитися від вимоги купувати 10% річного виробництва етанолу в США.

 

Виробники кукурудзи заявляють, що це знизило попит на етанол на мільярди галонів, тоді як його експорт й так страждає від торговельної війни з Китаєм. Тому новий пакет допомоги має заспокоїти фермерів.

 

Детально про заплановані заходи поки не розповідається, хоча минулого тижня агенції новин повідомили, що Трамп спростить роздрібним продавцям палива розгортання інфраструктури для Е15, яка раніше передбачалася для цілорічного використання. Також розглядається питання збільшення у 2020 році мандатів, щоб компенсувати збитки в галонах через надання пільг невеликим нафтопереробним заводам, що, на думку виробників кукурудзи, непропорційно вигідні великим виробникам нафти. Окремі джерела повідомляють, що поріг змішування 10%, відомий як Е10, можуть збільшити до 12%.

 

Грудневі ф’ючерси на кукурудзу вчора в Чикаго виросли на 2% до 146,7 $/т. Експорт кукурудзи за тиждень виріс до 858,9 тис т, що перевищило очікування ринку. Загалом в сезоні експортовано 5,5 млн т зерна нового врожаю, що є найнижчим показником з 2004/2005 МР.

 

Стимулювання внутрішнього споживання кукурудзи в США та зниження прогнозів виробництва може зміцнити ціни на зернову в новому сезоні на тлі збільшення світової пропозиції та падіння експортного попиту.

Коментарі відвідувачів (0):