Опади в США затримують збирання врожаю

2019-10-30 12:24:12
Опади в США затримують збирання врожаю

В більшості регіонів Середнього Заходу США цього тижня пройшли дощі та сніг, що на тлі низьких температур затримало збирання сої та кукурудзи. Станом на 27 жовтня кукурудза зібрана на 41% площ, а соя – на 62%, що є найгіршим показником останніх 10 років. Проте тепла та суха погода наприкінці тижня дозволить прискорити збирання.

 

Суха погода на Північних Рівнинах сприяє збиранню, тоді як дощі та сніг на Південних Рівнинах позитивно вплинуть на посіви озимої пшениці.

 

В канадських преріях на цьому тижні холодне повітря та незначні опади не дозволять завершити збирання врожаю, а з наступного тижня туди прийдуть 5-15-градусні морози.

 

Увага трейдерів прикута до Бразилії, де в посушливих умовах триває сівба сої. Кількість опадів в країні цього тижня буде сильно різнитися. На півночі посіви отримають помірну кількість вологи, а в центральних та південно-центральних регіонах – недостатню. На півдні Бразилії можливі повені. В найбільшому штаті-виробнику сої Мату-Гросу кількість опадів відповідає середньому річному значенню, що покращує зволоженість ґрунту та стан посівів.

 

В Аргентині збільшення кількості опадів покращить зволоженість ґрунту для сівби та гарного розвитку кукурудзи.

 

В чорноморському регіоні України та Росії на наступні 5 днів опадів не прогнозують, що посилить дефіцит ґрунтової вологи та посуху на заході та півночі України.   

 

В Австралії пшеничні регіони ще тиждень залишатимуться без опадів, що різко зменшує перспективи врожаю пшениці.

Коментарі відвідувачів (0):