Опади та гарний стан посівів кукурудзи у США тиснуть на ціни

2018-06-12 12:11:26
Опади та гарний стан посівів кукурудзи у США тиснуть на ціни

Потужні опади в кукурудзяному поясі США, що є найбільшим світовим виробником кукурудзи, сприяють формуванню гарного врожаю. За даними звіту NASS, сходи кукурудзи отримані на 94% площ, а 77% посівів знаходяться в доброму або дуже доброму стані. Сприятливі умови для розвитку рослин, невизначеність з торговельними відносинами з Мексикою, запровадження імпортного мита на американську кукурудзу з боку ЄС веде до подальшого падіння цін на американську кукурудзу.

 

Вчора липневі ф’ючерси на кукурудзу в Чикаго опустилися на 2% до 145,6 $/т. Завдяки зниженню ціни експорт кукурудзи з США продовжує зростати і за минулий тиждень було відправлено 1,41 млн т, що на 32% перевищує показник минулого року.

 

Коригування цін може відбутися після оприлюднення звіту USDA з прогнозом врожаю кукурудзи в Бразилії. За прогнозами аналітичних компаній виробництво кукурудзи в Бразилії впаде на 2,5 млн т до 84,5 млн т через посуху, яка пошкодила врожай кукурудзи сафріна.

 

Попит на українську кукурудзу практично відсутній через високу вартість в порівнянні з американською та аргентинською зерновою, яка практично заполонила ринки Європи та Азії. Експорт кукурудзи з України за минулий тиждень знизився до 208 тис т в порівнянні з 508 тис т тиждень тому.

 

Ціна кукурудзи з доставкою в порт складає 177-178 $/т, що практично дорівнює ціні на кукурудзу нового врожаю з поставкою в жовтні.

Коментарі відвідувачів (0):