Опади на тлі спекотної погоди знижують стрес для посівів кукурудзи

2020-07-20 13:19:56
Опади на тлі спекотної погоди знижують стрес для посівів кукурудзи

Трейдери уважно стежать за прогнозами погоди на найближчі тижні оскільки посіви кукурудзи продовжують цвісти і формувати врожайність, і в цей період для них дуже важлива наявність опадів і невисокі температури. Прогнози спекотної погоди в" кукурудзяному поясі " США минулого тижня викликали побоювання з приводу посівів кукурудзи та сої, але продуктивні опади знизили температуру до рівня 28-30 градусів і зняли стрес для посівів.

 

Прогноз погоди на найближчий тиждень на більшій частині Середнього Заходу США показує температуру близько 30 градусів з періодичними зливами і грозами що сприятиме розвитку посівів кукурудзи та сої. У деяких районах спостерігається дефіцит опадів, що може знизити потенціал врожайності, але опади на цьому тижні повинні накрити всі регіони.

 

На південних рівнинах США у вихідні пройшли опади у вигляді гроз і злив, а прогноз погоди показує невеликі опади на цьому тижні, що сприятиме розвитку посіви ярої пшениці і бавовни.

 

Північні рівнини США також отримали достатні опади на вихідні, що поліпшить вологозабезпеченість посівів і прогноз на найближчий тиждень.

У районах дельти на вихідні та протягом наступного тижня прогнозуються періодичні опади, що сприятливо позначатиметься на розвитку посівів сої.

 

 

У канадських преріях температура підвищується і поліпшуються умови розвитку посівів, які страждали від низьких температур і рясних опадів протягом травня і Червня, винятком залишаються центральні і північні райони провінції Альберти, де перезволожений грунт і більш низькі температури стримують зростання посівів і на найближчий тиждень прогнозуються подальші опади.

 

 

У Чорноморському регіоні Росії минулого тижня встановилася спекотна до 34-36 градусів температура без особливих опадів, що негативно впливає на посіви пізніх культур кукурудзи та соняшнику, прогноз показує невеликі опади на початку наступного тижня, але потім високі температури знову повертаються.

 

На території України температура повітря встановилася на рівні 25-28 градусів з періодичними опадами (більш рясними в центральних і західних регіонах), а прогноз на найближчий тиждень сухої і теплої погоди буде сприятливим для продовження збирання зернових, а опади в кінці тижня сприятимуть розвитку посівів кукурудзи сої та соняшнику.

 

 

По всій Європі сприятливі умови для розвитку посівів зберігаються на більшій частині континенту, невисокі температури на тлі періодичних опадів продовжують покращувати посіви у Франції, Іспанії та Італії, а в найближчий тиждень прогнозуються опади і в Центральній і Східній Європі.

 

 

У центральній Бразилії протягом наступного тижня прогнозується збереження сухої погоди, що продовжить знижувати потенціал врожаю кукурудзи сафрінья, а в той час як в центральній частині Аргентини в найближчий тиждень пройдуть опади, які сприятимуть поліпшенню стану посівів пшениці.

 

У районах вирощування пшениці в Австралії, південно-східних штатах Новий Південний Уельс і Вікторія спостерігається помітне поліпшення вологості для пшениці, що розвивається за останні три місяці. Західна Австралія та Квінсленд все ще потребують додаткових опадів. У Західній Австралії прогнозується дощ від слабкого до помірного протягом наступного тижня.

Коментарі відвідувачів (0):