Oil World прогнозує зниження цін на сою

2017-07-19 13:33:57
Oil World прогнозує зниження цін на сою

Згідно з прогнозами аналітиків Oil World, найближчим часом на світовому ринку соєвих бобів може встановитися знижуюча цінова тенденція.
Як уточнюється, одним з основних факторів, що формують зазначену тенденцію і чинить тиск на ціни, будуть високі світові запаси соєвих бобів, головним чином в країнах Південної Америки, а також в США, де вони до кінця серпня можуть досягти максимального рівня за останні 10 років.


Крім того, імпортна активність Китаю в найближчі місяці може знизитися на тлі рекордно високих запасів продукції, які наразі накопичилися у китайських портах в очікуванні розвантаження. Також урожай сої в КНР в 2017 р., за прогнозами аналітиків, може підвищитися до 14,5-15,3 млн. тонн. У результаті вперше за багато років в 2017/18 МГ зовнішні закупівлі олійної Китаєм, найімовірніше, не буде підвищуватися.


Потенційного зниження цін посприяють і більш низькі, ніж передбачалося раніше, обсяги переробки соєвих бобів на тлі неактивного світового попиту на соєвий шрот.


Ще одним фактором, що сприяє зниженню світових цін на сою, стане очікуване збільшення світового виробництва і пропозиції пальмової олії у другій половині 2017 р.


Ціна на сою в Чикаго за місяць зросла з 9,2$ до 10$ за бушель (або 369$/тону) через  спекотну погоду в США, що може привести до зниження врожайності. Але поліпшення погоди в найближчі тижні зможе суттєво змінити ситуацію на ринку сої в США, а потім і в світі.

Коментарі відвідувачів (0):