НВП "Техноваги"

2019-06-25 15:05:33
НВП "Техноваги"

Якщо вам потрібні справді  якісні та точні  автомобільні чи  вагонні ваги, то пропоную вам  сучасні розробки українського заводу “Техноваги”.

 

Готові приїхати до вас на підприємство та провести докладну презентацію нашої ваговимірювальної техніки, яка успішо експортується в Німеччину, Польщу, Литву, Латвію, Словаччину, Румунію, Молдову, Казахстан, Грузію, Білорусь та ін.

 

        

Дуже коротко про наше підприємство:

Засноване у 2002 році., у  2011 р. побудувало власний сучасний новий завод у Львові: виробничі площі 7000 кв.м, сучасні виробничі технології, штат висококваліфікованих інженерів, конструкторів, програмістів.  Виготовляємо багато нестандартних ваг під вимоги замовників.

Використовуємо тільки якісні комплектуючі: німецькі тензодатчики  «Flintec», вагові термінали з найрізноманітнішими фунціями, забезпечуємо системи обліку та автоматизації зважування.

Сервісні центри, що розміщені у Львові, Києві, Дніпрі та Харкові забезпечують гарантійне та післягарантійне обслуговування ваг.

Підприємство має усі необхідні сертифікати на продукцію та ліцензії.  

НВП «Техноваги» є акредитованим учасником програми компенсації 25 %  для виробників сільськогосподарських товарів   (а для невеликих фермерських господарств* - 40 %) вартості, без ПДВ, вітчизняної сільгосптехніки.

Детальніше про Програму та продукцію можна дізнатись на нашому сайті: www.waga.com.ua

 

У разі виникнення будь яких запитань - звертайтесь за телефоном:

+38 (067) 321-53-80, або

         е-mail: lab.waga@gmail.com

Коментарі відвідувачів (0):