Новини з торгових переговорів підштовхнули ціни на біржах

2019-01-18 12:31:35
Новини з торгових переговорів підштовхнули ціни на біржах

Вчора фьючерси на сою, кукурудзу та пшеницю на біржах США відновилися до рівнів, які були на початку тижня після оприлюднення інформації про можливі вчинки уряду США на переговорах з Китаєм, для укладення угоди.

 

Фьючерси на сою виросли на максимум за 6 днів до 333,12$/т, фьючерси на кукурудзу добавили 2% та торгуються на рівні 149,28$/т, а фьючерси на пшеницю виросли на 2,5% до 190,55$/т. Додатковим драйвером цін на пшеницю стали чутки про закупівлю партії американської пшениці зі сторони Китаю.

 

Згідно повідомлення The Wall Street Journal американські чиновники обговорюють можливе скасування запроваджених Вашингтоном імпортних мит на китайські товари, щоб підштовхнути Китай до більш серйозних вчинок у торговій війні.  Міністр фінансів США Стівен Мнучін виступає за часткове, або повне скасування тарифів на китайські товари для укладення торговельної угоди та заручитися підтримкою Китаю у проведенні спільних довгострокових реформ.

 

Цю позицію не підтримує торгівельний представник США Роберт Лайтхайзер, який вважає, що будь-який вчинок може розглядатися як ознака слабкості.

 

Але згідно інформації преси президент США Дональд Трамп хоче укласти угоду з Китаєм до 1 березня, тому напевно підтримає позицію міністра фінансів.

 

Наступний етап переговорів пройдуть в США 30-31січня коли Вашингтон відвідає віце-прем'єра Держради КНР Лю Хе .

Коментарі відвідувачів (0):