Новий врожай кукурудзи в Аргентині тисне на ціни

2019-02-14 12:15:06
Новий врожай кукурудзи в Аргентині тисне на ціни

Березневі ф’ючерси на кукурудзу в Чикаго виросли на 1,3% до 148,8 $/т на очікуваннях про врегулювання торговельної суперечки США та Китаю та на тлі збільшення виробництва етанолу в США.

 

За даними EIA, виробництво етанолу в США за тиждень виросло на 62 тис барелів до 1,029 млн барелів/добу, а залишки зменшилися на 481 тис барелів до 23,466 млн барелів.

 

Ринок підтримала обіцянка Трампа не запроваджувати мита на китайські товари, щоб не завадити підписанню торговельної угоди між країнами.

 

Ціни на кукурудзу в Україні дещо знизилися завдяки активізації продажів виробниками та невизначеності з експортним потенціалом у квітні та травні.

 

Ціни на вітчизняну кукурудзу з поставкою в березні складають 178-180 $/т FOB, тоді як для поставок у квітні - травні вони опустилися до 175-176 $/т FOB.

 

По мірі збільшення прогнозів виробництва кукурудзи в Аргентині до 46-48 млн т в порівнянні з 32 млн т в попередньому МР, ціни на квітневі поставки аргентинської кукурудзи продовжують знижуватися.

 

Закупівля південнокорейськими переробниками кукурудзи з Південної Америки з поставкою в червні за ціною 205,74-206,96 $/т CFR свідчить про готовність аргентинських продавців опускати ціни задля активізації продажів. Раніше був скасований тендер, де найнижча ціна пропозиції складала 210 $/т CFR (для американської кукурудзи). Збільшення пропозицій аргентинської кукурудзи в квітні посилить конкурентну боротьбу за покупців з ЄС та Азії.

 

Гарні опади на територіях, засіяних кукурудзою в Південній Африці, покращать стан посівів та врожайність, що зменшить обсяги необхідного імпорту кукурудзи.

Коментарі відвідувачів (0):