Новий міністр аграрної політики та продовольства України планує залишати у державній власності стратегічні підприємства

2016-04-18 14:24:31
Новий міністр аграрної політики та продовольства України планує залишати у державній власності стратегічні підприємства

Тарас Кутовий, який нещодавно був призначений на посаду міністра аграрної політики та продовольства України запевнив 15 квітня під час години питань до Уряду в Верховній Раді, що планує зберегти у власності держави стратегічні підприємства, які підпорядковані профільному міністерству.

 

За словами міністра, якщо підприємство отримує гарний прибуток то цей прибуток може направлятися для українських громадян і підтримувати бюджет, який і так не дуже багатий.

 

Т. Кутовий планує спрямувати прибуток від цих підприємств на підтримку малого та середнього сільськогосподарського бізнесу.

 

Іншими словами, такий підхід, який допоможе працювати на майбутнє сприятиме спрямуванню прибутків від державних компаній, які підпорядковані профільному міністерстві, буде спрямовуватися для підтримки фермерів та дрібних підприємств.

 

Міністр вважає, що для держави найкращим варіантом буде приватизація державних підприємств. За таких умов інвестор буде отримувати невеликий пакет акцій державних компаній, але при дотриманні деяких умов та позитивних результатах роботи, їхня частка акцій може бути збільшена.

 

Тарас Кутовий зазначив, що пріоритетними завданнями наразі є відновлення переговорів із Міністерством фінансів та Міжнародним валютним фондом (МВФ) щодо введення змін в систему оподаткування сільгосптоваровиробників.