На пшеничних ринках продовжується спекулятивне зростання

2017-09-21 13:45:34
На пшеничних ринках продовжується спекулятивне зростання

В середу спекулятивне падіння ціни на пшеницю змінилося спекулятивним зростанням завдяки проведенню технічних купівель та закриттю коротких позицій інвесторами.

 

Трейдери знову звернули увагу на посуху в Австралії та сильні опади в Аргентині, однак чомусь забули про збільшення прогнозів врожаю пшениці в Росії та Канаді.

 

Експерти знизили рівень очікувань експортних тижневих продажів пшениці в США до 300-500 тис т, проте спекулянти не врахували падіння попиту на американське зерно.

 

Грудневі котирування пшениці в США виросли:

  • на м'яку пшеницю SRW в Чикаго на 2,48 $/т до 165,25 $/т,
  • на тверду пшеницю HRW в Канзас-Сіті на 2,21 $/т до 164,61 $/т.
  • на тверду яру пшеницю HRS в Міннеаполісі на 1,56 $/т до 228,36 $/т.

 

В Парижі подорожчання пшениці в середу також було виключно спекулятивним. Намагалися розігріти ринок інвестори, які пов’язані з промисловою переробкою, оскільки вони вважають поточний рівень біржових цін доволі цікавим.

 

  • Грудневі ф’ючерси борошномельної пшениці на MATIF також виросли на 1 €/т до і 163 €/т (193,68 $/т).

 

В Україні ціни на пшеницю продовжили зростання завдяки збільшенню експортного попиту. Трейдери намагаються залучити якомога більші партії пшениці до початку збирання кукурудзи, оскільки розуміють, що надалі виробники будуть зайняті збиранням врожаю, а елеватори прийманням та відвантаженням кукурудзи.

 

Зростання тарифу на залізничні перевезення з 1 жовтня на 22,5% створило додатковий попит на вагони, чим ще більше посилило їх дефіцит. З початку вересня на Укрзалізниці почала працювати система автоматичного розподілу вагонів, що додатково ускладнило логістику, оскільки експедитори ще не освоїлися в роботі з новою системою.

Коментарі відвідувачів (0):