На під’їздах до морпортів України введено контроль ваги автомобілів

2016-05-16 13:27:57
На під’їздах до морпортів України введено контроль ваги автомобілів

Державна служба з безпеки на транспорті з вівторка 10.05.16 командирувала групи співробітників для налагодження роботи в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях цілодобових мобільних постів контролю за вагою автотранспорту.

 

Планується на основних шляхах руху автомобільного транспорту в напрямках морпортів та перевалочних терміналів, незалежно від форми власності, встановити мобільні комплекси для проведення габаритно-вагового контролю.

 

Таке посилення контролю за вагою вантажних автомобілів, що пересуваються автошляхами України, проводиться у межах плану дій, узгодженого представниками «Укртрансбезпеки», «Укравтодору» та Національної поліції.

 

Нагадаємо, що постанова уряду України № 869 вносить зміни до існуючих Правил дорожнього руху, зокрема забороняє рух автомобільними шляхами вантажних автомобілів, завантажених понад встановлену для подільних вантажів норму.

 

До того ж, забороняється рух автомобільними шляхами місцевого значення загального користування вантажних автомобілів, що мають навантаження на вісь більше 7 тон або з фактичну масу понад 24 тони.