Морпорти України більше не будуть приймати автомобілі з надмірною вагою

2016-08-09 12:14:32
Морпорти України більше не будуть приймати автомобілі з надмірною вагою

Представники морських портів у співпраці з портовими операторами, підрозділами Державної служби безпеки на транспорті здійснюють постійний контроль дотримання правил габаритно-вагового контролю автотранспортних засобів.

 

Це питання обговорювалося в ході селекторної наради 5 серпня, яке провів заступник голови АМПУ з логістичних питань В. Вороний.

 

Було наголошено, що всі автомобілі з надлишковою вагою, яка вказана в товаро-транспортних накладних, підтверджена відповідними документами або зафіксована під час зважування на комплексах ГВК, не будуть допущені на території морських портів. Про виявлення таких транспортних засобів мають негайно повідомлятися співробітники підрозділів Укртрансбезпеки, а самі автомобілі відправлятися для розформування вантажу.

 

Представник Асоціації автоперевізників Д. Сергієнко, який приймав участь в нараді, розповів, що більшість перевізників зацікавлена в дотриманні норм вантажних перевезень. Перевантаженість автомобілів призводить до збільшення кількості технічних несправностей. При цьому він запропонував запровадити взаємну відповідальність за порушення вагових норм, як з боку самих перевізників, так і з боку підприємств-вантажовідправників.

 

Д. Сергієнко висловив думку, що незначні затрати на організацію вагового контролю транспорту набагато вигідніші, ніж багатомільярдні інвестиції в ремонт вітчизняних доріг.

Коментарі відвідувачів (0):