Мінагропрод планує розподілити фіндопомогу між аграріями до середини грудня

2016-11-15 13:35:07
Мінагропрод планує розподілити фіндопомогу між аграріями до середини грудня

З 15 листопада розпочинається робота центральної комісії Українського держфонду підтримки фермерських господарств по наданню їм фінансової допомоги. Планується, що протягом місяця необхідні процедури будуть завершені, а кошти направлені в регіони. Відповідне повідомлення 14.11.16 оприлюднила прес-служба Міністерства агропродполітики України.

 

У складі комісії працюють представники Мінагропроду, Укрдержфонду, Держфінінспекції, громадських об’єднань «Аграрна спілка України», «Асоціація фермерів та приватних землевласників України», «Союз учасників сільгоспкооперативів», Федерації органічного землеробства та Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб. Збори комісії буде проводитися в режимі відкритого часу, що дозволить забезпечити прозорість та законність рішень.

 

Заступник керівника Мінагропроду О. Ковальова розповіла, що майже у всіх регіонах країни за виключенням Дніпропетровської, Луганської та Київської областей, вже пройшли збори комісій, де були складені переліки фермерських господарств, які потребують фінансової допомоги. Загалом 156 фермерських підприємств зареєстрували заявок на 54 млн. грн, проте з бюджету виділено лише 15,8 млн. грн.

Коментарі відвідувачів (0):